سیدجلال و نادری به ترکیب پرسپولیس برمی گردند، سطح جونیور پایین است

به گزارش نقد و بررسی سینما، حمید درخشان در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت در هفته سوم، در مورد شرایط سرخپوشان قبل از دربی و دیدار با استقلال صحبت هایی را مطرح نمود که این مصاحبه در ادامه می آید:

سیدجلال و نادری به ترکیب پرسپولیس برمی گردند، سطح جونیور پایین است

* نقد و بررسی سینما - عملکرد پرسپولیس در بازی با صنعت نفت و برد مالی سرخپوشان را قبل از دربی چطور دیدید؟

- حمید درخشان: به نظرم سه امتیاز این مسابقه مهم بود که خوشبختانه پرسپولیس به آن رسید. مهمتر از آن اینکه پرسپولیس مصدوم و محرومی برای دربی نداد و در بهترین شرایط برای دربی آماده می گردد. صنعت نفت هم بسته بازی می کرد و می خواست یک امتیاز از این بازی بگیرد. حالا برد پرسپولیس چه مالی باشد چه غیر مالی مهم فقط دریافت سه امتیاز بود.

* در سال های گذشته معمولا تیمی که قبل از دربی شرایط بهتری نداشته، نتیجه مناسبتری گرفته است. فکر می کنید سال جاری با وضعیتی که استقلال دارد دربی به نفع این تیم رقم بخورد؟

- شما درست می گویید چون دربی یک بازی خاص است. واقعا نمی توان گفت چون پرسپولیس یا استقلال امتیاز بیشتری دارند و بازی قبلی خود را برده اند، برنده می شوند. هر تیمی که از نظر روحی و روانی آماده تر باشد، در دربی پیروز می گردد.

* ترکیب پرسپولیس مقابل صنعت نفت تغییراتی داشت. آیا ممکن است در بازی با استقلال سیدجلال حسینی و محمد نادری به ترکیب برگردند؟

- نظر شخصی من این است که سیدجلال و نادری به ترکیب بر می گردند. پرسپولیس در بازی دیروز برنده شده ولی ایده آل نبود. تعویض هایی هم که انجام گرفت خوب نبود. البته این نظر من است و شاید در دربی بازهم از ترکیب بازی دیروز استفاده گردد.

* عملکرد جونیور مهاجم خارجی پرسپولیس رضایت بخش بود؟

- به نظرم این بازیکن خیلی خیلی سطح پایین است. به هر حال یک مهاجم باید یک استانداردهای حداقلی داشته باشد. او 90 دقیقه فرصت داشت و حتی یک حرکت خوب از این مهاجم ندیدیم. وقتی مهاجم خارجی می گیریم باید یک سر و گردن از بازیکنان داخلی بالاتر باشد.

* باتوجه به اینکه گابریل کالدرون برای اولین بار دربی تهران را تجربه می نماید، نقش افرادی مثل کریم باقری در پیروزیت پرسپولیس چقدر است؟

- بدون شک کریم باقری نقش پررنگ و زیادی دارد. او سال ها به عنوان بازیکن و مربی در پرسپولیس بوده و می تواند یاری بزرگی برای کالدرون باشد. امیدوارم در نهایت پرسپولیس از دربی سربلند بیرون بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیدجلال و نادری به ترکیب پرسپولیس برمی گردند، سطح جونیور پایین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال و نادری به ترکیب پرسپولیس برمی گردند، سطح جونیور پایین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید