ناتو طرح افزایش نیروهای نظامی خود در عراق را آنالیز می&zwnjکند

به گزارش نقد و بررسی سینما، دبیرکل ناتو در سخنانی خاطرنشان کرد که وزرای خارجه عضو این سازمان طی نشست مشترک 2 روزه خود که از امروز شروع می گردد، طرح افزایش نیروهای نظامی در عراق را آنالیز می نمایند.

ناتو طرح افزایش نیروهای نظامی خود در عراق را آنالیز می&zwnjکند

به نقل از روسیا الیوم، ینس استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) از افزایش احتمالی شمار نیروهای این سازمان در عراق طی سال آینده میلادی اطلاع داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت که وزرای خارجه عضو سازمان ناتو طی نشست مشترک 2 روزه خود که از امروز شروع می گردد، طرح افزایش نیروهای نظامی در عراق را آنالیز می نمایند.

استولتنبرگ در ادامه تأکید کرد: نشستی که امروز برگزار می گردد به صورت ویدئوکنفرانسی خواهد بود و طی آن طرح 2030 ناتو مورد آنالیز قرار می گیرد؛ کما اینکه در این نشست مأموریت ناتو در افغانستان نیز آنالیز می گردد.

نشست امروز و فردای وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) با هدف ترسیم راهبرد این سازمان برای سال های آینده و نیز حضور نظامی آن در عراق و افغانستان برگزار می گردد.

بعضی منابع نیز اعلام نموده اند که جو بایدن رئیس جمهور احتمالی آینده ایالات متحده آمریکا نیز از سوی سران ناتو برای مشارکت در نشست مذکور دعوت شده است و محتمل است وی در این نشست به سخنرانی بپردازد. ، مهر

منبع: ایران آنلاین

به "ناتو طرح افزایش نیروهای نظامی خود در عراق را آنالیز می&zwnjکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناتو طرح افزایش نیروهای نظامی خود در عراق را آنالیز می&zwnjکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید