اتفاقی نادر در تیم ملی، برای ویلموتس فقط مهاجمان گل می زنند

به گزارش نقد و بررسی سینما، تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله گروهی مسابقات مقدماتی جام جهانی میزبان تیم ملی کامبوج می باشد که این دومین دیدار ملی پوشان کشورمان در این مسابقات است.

اتفاقی نادر در تیم ملی، برای ویلموتس فقط مهاجمان گل می زنند

تیم ملی ایران پیش از این 3 بار با راهنمایی ویلموتس در مسابقات رسمی و محبت آمیز به میدان رفته که حاصل این 3 بازی، دو پیروزی و یک مساوی بوده است.

تیم ملی ایران در 3 دیدار گذشته اش با راهنمایی ویلموتس به ترتیب مقابل سوریه، کره جنوبی و هنگ کنگ به میدان رفته که در این 3 بازی 8 گل زده و تنها یک گل خورده دارد.

تنها گل خورده ایران در زمان راهنمایی ویلموتس به دیدار محبت آمیز این تیم با کره جنوبی باز می شود و این نشان می دهد ملی پوشان مان با راهنمایی این مربی بلژیکی هنوز در دیدارهای رسمی دروازه شان باز نشده است.

یکی از نکات جالب در مورد تیم ویلموتس این است که تاکنون به جز یکی از گلهای زده تیم ملی که گل به خودی تیم مقابل (کره جنوبی) بوده، سایر گل ها توسط بازیکنان خط حمله به ثمر رسیده است.

مهدی طارمی با 3 گل بهترین گلزن تیم ویلموتس است و علیرضا جهانبخش، اللهیار صیادمنش، سردار آزمون و کریم انصاریفرد هر کدام با یک گل دیگر گلزنان تیم ملی در زمان ویلموتس هستند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین بازی از مرحله گروهی مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر روز پنجشنبه و از ساعت 17 میزبان تیم ملی کامبوج است و باید دید که روند گلزنی مهاجمان به چه شکل ادامه پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتفاقی نادر در تیم ملی، برای ویلموتس فقط مهاجمان گل می زنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی نادر در تیم ملی، برای ویلموتس فقط مهاجمان گل می زنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید