با همه توان پشت مدیری که با تخلفات مقابله کند، می ایستم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همه توان پشت مدیری که با تخلفات و بی قانونی مقابله کند، می ایستم.

با همه توان پشت مدیری که با تخلفات مقابله کند، می ایستم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، علی محمد احمدی در جلسه شورای فنی استان اضافه نمود: این شورا و کمیته های آن با افزایش نظارت دقیق در برابر همه تخلفات، کم کاری ها، فراوری محصولات بی کیفیت و غیراستاندارد با جدیت مقابله و ایستادگی نمایند.

وی با بیان اینکه، جلسات شورای فنی وهمه تصمیمات و مصوبات آن بسیار مهم است، اظهارکرد: در سیل اخیر امسال دیدیم که به دلیل بی توجهی ها و کم کاری ها در گذشته، یک سیلاب که برای ما رحمت است چه آسیب های جدی و خسارات بالایی را وارد آورد و مسائل متعددی را گریبانگیر مردم کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر به طور اصولی در برنامه ها، تصمیمات، نظارت ها و مصوبات شورای فنی دقت لازم انجام و عملی می شد و استانداردها لازم رعایت و به کیفیت کارها توجه جدی می شد، به ابنیه ها، راه ها، ساختمان ها و تاسیسات در سیل این همه خسارت وارد نمی شد .

احمدی توضیح داد: اگر به موضوع راه های مواصلاتی و رعایت استاندارد در احداث آنها و نظارت ها بر اجرا و دقت در انتخاب مشاور و پیمانکار به خوبی توجه می شد، مسیرهای مهمی مانند جاده بابامیدان - گچساران که اندکی از احداث آنها نه گذشته است، دچار خرابی و فرسایش نمی شد .

وی با بیان اینکه، هرگونه کم کاری، بی نظمی، بی دقتی، کم توجهی در کار هر مدیر، مسئول ویا دستگاه اجرایی کم فروشی است و پایمال کردن بیت المال و حق الناس است، ادامه داد: از همه مدیران می خواهم به موقع و با آمادگی کامل و ارائه پیشنهادات سازنده در جلسات حضور یابند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به حفاظت تمام عیار از محیط زیست، منابع طبیعی، حریم رودخانه ها و جاده ها تاکید و اعلام کرد: با همه توان پشت هر مدیری که با هرگونه تخلف و بی قانونی مقابله کند می ایستم و از آن حمایت می کنم.

احمدی بیان کرد: آب منطقه ای استان در بحث منابع آبی و حریم رودخانه ها با جدیت و دقت عمل کند و هرکس بخواهد به این حریم تجاوز کند با تمام توان باید با او اقدام و مقابله گردد.

وی، همچنین به اجرای کامل دستورالعمل صرفه جویی در مصرف انرژی از سوی دستگاه های اجرایی استان تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "با همه توان پشت مدیری که با تخلفات مقابله کند، می ایستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با همه توان پشت مدیری که با تخلفات مقابله کند، می ایستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید