خطیبی: پرسپولیس زخم خورده به دنبال خروج از بحران است، طرفداران مثل بازی با استقلال به ما روحیه بدهند

به گزارش نقد و بررسی سینما، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پیش از بازی با پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس به دنبال جبران باخت در بازی قبلی است و شاید احساسی بازی نمایند که بازی قبل را جبران نمایند و شاید هم با همه توان بازی نمایند و این کار ما را سخت می نماید.

خطیبی: پرسپولیس زخم خورده به دنبال خروج از بحران است، طرفداران مثل بازی با استقلال به ما روحیه بدهند

به گزارش گروه ورزشی نقد و بررسی سینما، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس تهران در جام حذفی گفت: شرایط تیم ما از نظر بدنی و روحی کاملا برای بازی فردا آماده است و امیدوارم که فردا بازی تماشاگرپسند از هر دو تیم را ببینیم. فردا تیم هجومی خواهیم بود و تقریبا می توان گفت که در این 3 روز که بازی کردیم از نظر روحی روانی روی تیم کار کنیم.

خطیبی اضافه کرد: ریکاوری خوبی انجام دادیم و یکی دو جلسه هم برای شادابی بدنی بازیکنان کار کردیم و امیدوارم فردا بازی خوب با برد را به دست بیاوریم. در بازی هایی که انجام دادیم از نظر فوتبالی برتر بودیم و امیدوارم فردا با برد بازی را شروع کنیم.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به رویارویی پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در فینال دو سال گذشته جام حذفی گفت: آن بازی فینال بود اما این بازی اولین بازی است. در آن بازی ما باید قهرمان می شدیم اما 2 اخراجی داشتیم و شیرازه تیم ما از هم پاشید اما ما فردا با تیم باتجربه ای بازی می کنیم. بازیکنان ما آماده هستند و این بازیکنان فردا کاری می نمایند که طرفداران فوتبال آذربایجان را شاد نمایند. طرفداران باید به آینده تیم ما امید داشته باشند.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به شرایط پرسپولیس با شکست مقابل سپاهان گفت: پرسپولیس الان زخم خورده و به دنبال خروج از بحران است. با همه وجود می آیند تا از بحران خارج شوند. به نظرم این موضوع هم برای ما خوب است و هم بد. پرسپولیس به دنبال جبران باخت در بازی قبلی است و شاید احساسی بازی نمایند که بازی قبل را جبران نمایند و شاید هم با همه توان بازی نمایند و این کار ما را سخت می نماید. با بازیکنانم صحبت کردیم و همه شرایط را می دانند. امشب هم با بچه ها صحبت می کنم تا با همه تفکرات به مصاف تیم حریف می رویم تا از حیثیت فوتبال خودمان دفاع کنیم.

سرمربی ماشین سازی درباره اهمیت حمایت طرفداران از این تیم گفت: اولا فردا امیدوارم طرفداران فوتبال تراکتور و ماشین سازی به ورزشگاه بیایند و مثل بازی با استقلال به ما روحیه بدهند و این نقطه قوت است. امیدوارم فردا هم با طرفداران خوب مان که کنار ما هستند این روند خوب را ادامه دهیم و برنده بازی باشیم.

خطیبی بیان نمود: از شما خواهش می کنم که زمان بازی اطلاع رسانی گردد تا طرفداران به ورزشگاه بیایند چون شاید بعضی از طرفداران در این باره بی خبر باشند. می خواهیم از همان دقیقه اول به ما روحیه بدهند تا سربلند از زمین بیرون بیاییم. تیمی که هجومی بازی می نماید باخت هم می آورد. ما هجومی هستیم اما بازی فردا فرق می نماید. درباره بازی فردا و تدابیرمان حرفی نمی زنم اما قطعا برنامه ما قوی است تا در زمین برنده شویم. اگر فردا برنامه های خودمان را اجرا کنیم برنده خواهیم شد. بازی در جام حذفی با لیگ فرق دارد. امیدوارم فردا پیروز باشیم.

وی در خصوص اشتباهات دروازه بانان تیمش ادامه داد: همه بازی های لیگ برتر را ببینید متوجه می شوید که 80 درصد دروازه بانان اشتباهاتی داشتند. مربی دروازه بانان ما از نظر فیزیکی و روحی روی گلرها کار نموده تا اشتباهاتی نداشته باشیم.

خطیبی درباره بازیکن مصدوم تیمش برای بازی فردا گفت: ما یک مصدوم داریم و باید ببینیم که پزشکان تیم می توانند این بازیکن را به بازی فردا برسانند یا نه.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خطیبی: پرسپولیس زخم خورده به دنبال خروج از بحران است، طرفداران مثل بازی با استقلال به ما روحیه بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: پرسپولیس زخم خورده به دنبال خروج از بحران است، طرفداران مثل بازی با استقلال به ما روحیه بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید