خیرآبادی: کاش 26 تیر ماه زودتر بیاید تا بعد از ماه ها تکلیف کشتی روشن گردد، رفتار محمد بنا قابل تقدیر بود

عضو مجمع فدراسیون کشتی گفت: همه به دنبال این هستند این ماراتن سخت و نفس گیر(انتخابات فدراسیون کشتی) که همه را ناراحت و سردرگم نموده، تمام گردد.

خیرآبادی: کاش 26 تیر ماه زودتر بیاید تا بعد از ماه ها تکلیف کشتی روشن گردد، رفتار محمد بنا قابل تقدیر بود

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد اینکه آیا روسای هیئت ها پیش از انتخابات جلسه ای با هم خواهند داشت، گفت: نه جلسه خاصی نداریم. ما به صورت تلفنی با هم در ارتباط هستیم. خیلی ها در مورد کاندید مورد نظر خود به جمع بندی رسیده اند و خوشبختانه مسئله ای وجود ندارد. همه امیدوار هستیم اتفاقی رخ دهد که به صلاح کشتی باشد.

وی ادامه داد: مجمع به دنبال این است که به اصلح ترین و دلسوزترین و عاشق ترین فرد برای کشتی، رای بدهد. واقعیت امر این است که همه به دنبال این هستند این ماراتن سخت و نفسگیر که همه را ناراحت و سردرگم نموده، تمام گردد. زودتر 26 تیر ماه بیاید و انتها بعد از ماه ها تکلیف کشتی روشن گردد. به این شکل است که کشتی به آرامش خواهد رسید.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید در پاسخ به این سوال که عدم احراز صلاحیت چند کاندیدای شاخص، مسئله ای در روند تصمیم گیری مجمع ایجاد ننموده است؟ توضیح داد: فعلا همه روی لیستی که از سوی وزارت ورزش در اختیار مجمع قرار گرفته، کار می نمایند. البته عده ای همچنان روی کاندیدایی که صلاحیت شان احراز نشده نظر دارند. فعلا مجبوریم روی داشته های مان تصمیم گیری کنیم. نظرات هم متفاوت است. خوشبختانه انتخابات سالمی در انتظار کشتی است.

رئیس هیئت کشتی کردستان با اشاره به محمد بنا و عدم دخالتش در بحث انتخابات، اعلام کرد: بنا اینطور فکر می نماید که درخصوص کشتی رسالتی بر گردنش هست و به هیچ شخص خاصی وابسته نیست. این خیلی خوب است. برای او کشتی اهمیت دارد و اینکه به رسالتش عمل کند. او این روزها صرفا به آماده سازی تیم خودش و مسابقات جهانی فکر می نماید و این رفتار قابل تقدیر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خیرآبادی: کاش 26 تیر ماه زودتر بیاید تا بعد از ماه ها تکلیف کشتی روشن گردد، رفتار محمد بنا قابل تقدیر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرآبادی: کاش 26 تیر ماه زودتر بیاید تا بعد از ماه ها تکلیف کشتی روشن گردد، رفتار محمد بنا قابل تقدیر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید