دعوت جزیره پرنس ادوارد از 127 متقاضی در جدیدترین پذیرش

به گزارش نقد و بررسی سینما، جزیره پرنس ادوارد جزییات جدیدترین پذیرشی که به تاریخ 15 جولای 2021 برگزار نموده را منتشر نموده است.

دعوت جزیره پرنس ادوارد از 127 متقاضی در جدیدترین پذیرش

تازهترین خبرهایی که از جزیره پرنس ادوارد کانادا به دست نقد و بررسی سینما رسیده حکایت از این دارند که این استان در تاریخ 15 جولای 2021 پذیرش تازهی برگزار نموده و طی آن برای 127 متقاضی مهاجرت کاری/مالی دعوتنامه صادر نموده است.

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد مجموعا برای 118 متقاضی در دسته های اکسپرس انتری و Labour Impact در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند. 9 دعوتنامه دیگر نصیب متقاضیان دسته مهاجرتی Business Impact شد؛ حداقل امتیاز این متقاضیان 60 بوده است.

این هفتمین پذیرش جزیره پرنس ادوارد کانادا در امسال میلادی بوده است. از ابتدای امسال تا کنون این استان مجموعا 1032 دعوتنامه صادر نموده است که از این میان 934 دعوتنامه به وسیله برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری و Labour Impact و 98 دعوتنامه به وسیله Business Impact صادر شده است.

لازم به ذکر است برنامه مهاجرتی استانی جزیره پرنس ادوارد بخشی از برنامه مهاجرت استانی کاناداست که به بعضی از استان ها و منطقه ها کانادا اجازه می دهد سالانه تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را برای اقامت دائم انتخاب کند. به خاطر محدودیت های کرونایی طی یک سال گذشته نرخ مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد مانند نرخ مهاجرت به سایر نقاط کانادا کاهش داشته است.

اما دولت فدرال می خواهد این کمبود را با برنامه بلندپروازانه ای طی امسال جبران کند. قرار است به موجب اهداف مهاجرتی کانادا استان جزیره پرنس ادوارد طی امسال 80800 مهاجر تازه جذب کند.

دسته اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.

اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

لازم به ذکر است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت نموده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست. دسته مهاجرتی Labour Impact به سه زیرمجموعه تقسیم می گردد: Skilled Worker, Critical Worker و International Graduate

در دسته Business Impact متقاضیان باید حداقل امتیازی را داشته باشند و حداقل امتیاز در هر پذیرش فرق دارد. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact هم اعلام نشده است. این دعوتنامه ها به وسیله راستا مهاجرتی موسوم به Work Permit Stream صادر شدند؛ این راستا مهاجرتی مختص کارآفرینان خارجی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در جزیره پرنس ادوارد است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند به وسیله اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه Expression of Interest اعلام نمایند.

متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام نموده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

منبع: ویزا موندیال

به "دعوت جزیره پرنس ادوارد از 127 متقاضی در جدیدترین پذیرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت جزیره پرنس ادوارد از 127 متقاضی در جدیدترین پذیرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید