صمیمی: اهدای پاداش به مدال آوران در شرایط بد مالی کار بزرگی بود

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان درباره پاداش مدال آوران ورزشکاران پاراآسیایی گفت: از روز شنبه پاداش مدال آوران پاراآسیایی به حساب شان واریز خواهد شد.

صمیمی: اهدای پاداش به مدال آوران در شرایط بد مالی کار بزرگی بود

حمیدعلی صمیمی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره نحوه پرداخت پاداش مدال آوران جاکارتا و آیا اینکه از این میزان پاداش راضی بودید یا خیر؟ اضافه کرد: پاداش ورزشکاران پاراآسیایی همانند آسیایی ها از سوی وزارت ورزش و جوانان یکسان دیده شده است و برای کسانی که در بازی های پاراآسیایی جاکارتا به مدال طلا دست یافته اند سه میلیون تومان برای هر امتیاز پرداخت خواهد شد.

وی گفت: البته این میزان پاداش در رشته های انفرادی و تیمی متفاوت است. برای طلای رشته های انفرادی 160 امتیاز و برای رشته های تیمی 80 امتیاز پیش بینی شده است.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان همچنین در مورد پاداش کادر فنی نیز گفت: بر اساس قوانینی که در فدراسیون جانبازان و معلولین وجود دارد پاداش کادر فنی اعم از مربی، سرمربی، یاری مربی و سرپرست و … بر حسب امتیازهایی که کسب کردند میزان پاداش متفاوت خواهد بود.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه داد: بعد از استعلامی که از وزارت ورزش و جوانان برای پرداخت جوایز ورزشکاران مدال آور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا خواهیم گرفت از روز شنبه هفته آینده پاداش مدال آوران به حسابشان واریز خواهد شد.

وی پیرامون این پرسش که آیا از میزان پاداش در نظر گرفته شده برای ورزشکاران پاراآسیایی راضی بودید؟ گفت: باید بگویم فدراسیون جانبازان، معلولان و نابینایان بیشترین میزان پرداختی را از سوی وزارت ورزش و جوانان داشته اند به طوری که 60 درصد اعتبار برای پرداخت پاداش ها به فدراسیون جانبازان و معلولان و نابینایان در نظر گرفته شد و برای سایر فدراسیون ها کمتر از این میزان بود. به هر صورت همین که در شرایط بد اقتصادی وزارت ورزش و جوانان توانست منابع اقتصادی تأمین کند تا بتواند به مدال آوران جاکارتا پاداش پرداخت کند کار بزرگی است زیرا پرداخت همین میزان مبلغ اعتبارات کار راحتی نیست و ورزشکاران پاراآسیایی نباید در قبال دریافت پاداش خود احساسی برخورد نمایند.

وی در سرانجام گفت: به اعتقاد من یکسان دیده شدن پاداش ورزشکاران آسیایی و پاراآسیایی کار خوبی بود و وزارت ورزش و جوانان نهایت کوشش خود را انجام داده تا پاداش ورزشکار آسیایی و پاراآسیایی را یکسان ببیند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صمیمی: اهدای پاداش به مدال آوران در شرایط بد مالی کار بزرگی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمیمی: اهدای پاداش به مدال آوران در شرایط بد مالی کار بزرگی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید