مشکل استقلال را به شفر گفته بودم، این پیراهن به تن بعضی گشاد است

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی پس از تساوی یک به یک استقلال تهران در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل قطر در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس استادیوم آزادی تهران گفت: از تماشاگران تیم بابت بازی نه چندان خوبی که داشتیم عذرخواهی می کنم.

مشکل استقلال را به شفر گفته بودم، این پیراهن به تن بعضی گشاد است

سرمربی استقلال تهران اضافه کرد: می دانستیم آنها بسته بازی می نمایند. خیلی سخت به گل رسیدیم اما نتوانستیم از آن به خوبی مراقب باشیم. بازیکنان تعویضی خوب کار نکردند. در مجموع اصلاً از عملکرد تیم راضی نیستم.

سرمربی استقلال تهران درباره حضور فرشاد ماجدی روی نیمکت این تیم توضیح داد: من میرشاد ماجدی را 10 سال است ندیدیم و با او صحبت نکردم. پس صحبت درباره اینکه فرشاد را به خاطر برادرش میرشاد آوردم درست نیست. فرشاد دوست قدیمی من است و از او خواستم که به من یاری کند.

مجیدی درباره سیستم بازی استقلال تهران نیز گفت: بر خلاف بازی قبلی 4-2-3-1 بازی کردیم. می دانستیم هافبک هایشان توپ می گیرند. این مساله را خواستیم کنترل کنیم اما نشد. به همین خاطر تاکتیک را تغییر دادیم.

وی درباره اینکه به نظر می رسید بازیکنان استقلال از دقیقه 60 بی انگیزه هستند اضافه کرد: اسمش را بی انگیزگی نمی گذاریم. من مشکل استقلال را به آقای شفر هم گفتم که تیم ما مشکل بدنی دارد. بازیکنان با تمام وجودشان کار کردند. وریا غفوری و چند بازیکن دیگر با وجود مصدومیت بازی کردند.

مجیدی در انتقاد از عملکرد تاکتیکی استقلال اضافه کرد: من چند بازیکن مثل دانشگر را ندلشتم و مجبور بودم از این سیستم استفاده کنم.

سرمربی استقلال درباره اینکه فشردگی بازی های استقلال چه تأثیری داشته است گفت: اجازه بدهید درباره مسأله ای که در حیطه کاری من نیست صحبت نکنم. به نظرم برنامه ریزی لیگ دلیلی نیست که باعث گردد ما نتوانیم نتیجه مطلوب بگیریم.

مجیدی در خاتمه نشست خبری خود اضافه کرد: باید در یک مورد صحبت کنم. من چهار پنج سال در این تیم نبودم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. واقعاً نمی دانم چه اتفاقی در این باشگاه افتاده است که وقتی اسم یک بازیکن را می گوئیم او اعلام می نماید من نمی خواهم بازی کنم. چطور یک بازیکن به خودش اجازه می دهد بعد از جلسه فنی بگوید من نمی خواهم باشم و به خانه ام می روم.

طارق حمام تا زمانی که من هستم نخواهد بود.

مجیدی نشست خبری خود را با عصبانیت در جملات خود اینگونه تمام کرد: به طرفداران می گویم این پیراهن بر تن بعضی گشاد است. پیراهن استقلال صندلی خاص خودش را دارد. بازیکن خارجی که دیگر جای خود را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشکل استقلال را به شفر گفته بودم، این پیراهن به تن بعضی گشاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل استقلال را به شفر گفته بودم، این پیراهن به تن بعضی گشاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید