آقای پیروانی اینجا تیم ملی است، رفیق بازی نیست

به گزارش نقد و بررسی سینما، به گواه آرشیو روزنامه خبر ورزشی در این ستون لااقل دو بار از افشین پیروانی حمایت نموده ام؛ یکی زمانی که با کی روش به مشکل برخورد؛ تیتر یادداشتم این بود: ضربه ای که افشین از کی روش خورد و دیگری آن موقع که از طرف کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال 5 سال از میادین فوتبال محروم شد با حمایت از او نوشتم که: محکومیت افشین پیروانی؛جور در نمی آید.

آقای پیروانی اینجا تیم ملی است، رفیق بازی نیست

افشین پیروانی که به عنوان کارشناس به برنامه میثاقی دعوت شده بود اما پس از انتها بازی حرف عجیبی در هنگامه غریبی عنوان کرد.

او پس از برد پرگل ایران برابر کامبوج به ناگاه و بدون هیچ ربطی از سرمربی تیم ملی خواست تا شجاع خلیل زاده را به تیم ملی دعوت کند: شجاع جایش در تیم ملی خالی است از ویلموتس می خواهم او را به تیم ملی دعوت کند.

این حرف درباره بازی یک طرفه ایران-کامبوج که دفاع تیم ملی تقریبا دردسر خاصی نداشته و روز راحتی را پشت سرگذاشته چه معنی دارد؟

پیروانی به عنوان کارشناس زمانی می تواند به ویلموتس پیشنهاد بازیکن خاصی بدهد که تیم ملی مثلا در ناحیه دفاع با مشکل روبرو باشد، بازی را باخته باشد و باخت هم حاصل اشتباه دفاع باشد نه در بازی که 14 گل زده ایم و رکورد زده ایم.

آقای افشین پیروانی تیم ملی جای رفیق بازی نیست ضمن این که بد نیست بدانید شجاع با مصدومیتی هم روبرو که شدتش هنوز معین نیست.

منبع: توریسم آنلاین

به "آقای پیروانی اینجا تیم ملی است، رفیق بازی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای پیروانی اینجا تیم ملی است، رفیق بازی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید