برترین های رقابت های انتخابی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک معرفی شدند

رقابت های انتخابی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک در سالن کارگران تهران با معرفی نفرات برتر برگزار گشت.

برترین های رقابت های انتخابی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک معرفی شدند

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات انتخابی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک جهت شناخت نفرات برتر روز جمعه (31 خرداد) در مجموعه ورزشی کارگران تهران برگزار و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

***پرورش اندام***

  • 55 کیلوگرم

1- مسلم صحتی اصل- خوزستان

2- امین فکرآزاد- خراسان

  • 65 کیلوگرم

1- محسن هادی نژاد- تهران

2- مهدی مشکات- تهران

3- رضا علایی- اردبیل

  • 70 کیلوگرم

1- سید مبین کریمی- مازندارن

2- علی شیروانی- اصفهان

3- امین سخاجو- خوزستان

  • 75 کیلوگرم

1- امید کریمی- البرز

2- محمدعلی تکاپویی- همدان

3- فریبرز کوچک زاده- تهران

  • 80 کیلوگرم

1- عباس سالاری- هرمزگان

2- صادق احمدی- خوزستان

3- مسعود عظیمی- تهران

  • 85 کیلوگرم

1- یاسر بخرد- لرستان

2- محمدابراهیم ارزشمند- فارس

3- عباس مخملباف- تهران

  • 90 کیلوگرم

1- مهدی ارزشمند- فارس

2- عادل بادی- خوزستان

  • 95 کیلوگرم

1- امیرحسین محمدی- مازندران

2- سجاد ولی امرالهی- تهران

3- یاسین برزگر- کرام

  • 100 کیلوگرم

1- محمود شریف پور- تهران

2- مجتبی ارزشمند- فارس

3- رضا قنبری- تهران

  • 100+ کیلوگرم

1- حسن خسروآبادی- تهران

2- علی اصغر کابلی- مازندران

3- وحید خوش الحان- آذربایجان شرقی

***بادی کلاسیک***

  • 165 سانتی متر

1- فرشاد آقاجانی- گلستان

  • 168 سانتی متر

1- احمدرضا عبدالهی- خوزستان

2- میلاد احدی- آذربایجان شرقی

3- سید بهروز دیباج- اصفهان

  • 171 سانتی متر

1- سعید نورمحمدی- خوزستان

2- رضا علیزاده- تهران

3- آرش فیاضی- مازندران

  • 175 سانتی متر

1- سید عظیم متولی- مازندران

2- محمد خسروی مقدم- مازندران

3- حامد بلوردی- کرمان

  • 180 سانتی متر

1- سجاد حیدری- خوزستان

2- محمدجواد هاشمی پور- هرمزگان

3- فرهاد صالحی- خراسان

  • 180+ سانتی متر

1- محمد حقیقی- فارس

2- علیرضا حسنوند- البرز

3- سجاد خانکی- تهران

*** فیزیک ***

  • 162 سانتی متر

1- سید امین سراج زاده- کرمان

2- پژمان قدابیان- تهران

3- پیمان عزیز محمدی- تهران

  • 170 سانتی متر

1- سید محمد لهسایی- تهران

2- محمدحسین عدالتخواه- یزد

3- رضا برفراز- تهران

  • 174 سانتی متر

1- شنتیا لک پور- تهران

2- مهرداد زند- البرز

3- مهدی عبادی- تهران

  • 178 سانتی متر

1- ایوب بسامی- کرمانشاه

2- سید مصطفی حجوینی- اردبیل

3- میثم بختیاری- مرکزی

  • 182 سانتی متر

1- سید بهراد کامران- گیلان

2- حسین صادقی شهرستانی- گیلان

3- محسن عزیزی- تهران

  • 183 سانتی متر

1- آرش آرمیده- اصفهان

2- اصغر ماهر- ارومیه

3- آرش ظهری- تهران

منبع: همشهری آنلاین

به "برترین های رقابت های انتخابی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین های رقابت های انتخابی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید