همیلتون: در فرمول یک تاریخ سازی کردیم، بوتاس: ماشینم ایراد داشت

لوئیس همیلتون، راننده مرسدس و فاتح گرندپری اسپانیا به تمجید عملکرد تیمش در فصل جاری این رقابت ها پرداخت.

همیلتون: در فرمول یک تاریخ سازی کردیم، بوتاس: ماشینم ایراد داشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از Autosport، لوئیس همیلتون گفت: می خواهم به تیم عالی مرسدس احترام بگذارم و کلاهم را به همین نشانه بردارم. ما با کسب 5 قهرمانی متوالی در آغاز فصل جدید فرمول یک تاریخ سازی کردیم. به این نتایج و تیمم افتخار می کنم.

راننده تیم مرسدس و فاتح گرندپری اسپانیا ادامه داد: این رقابت ها آغاز جالبی داشت و راننده تیم فراری را پیش از والتری بوتاس دیدم اما نمی دانستم که سبقت خواهد گرفت یا خیر، البته والتری بوتاس خیلی زود پیش از سرانجام نخستین دور او را جا گذاشت. در استارت دوباره از یک لاستیک جدید برخوردار بودم و سعی کردم ماشینم را در شرایط خوبی حفظ کنم. زمان بهتری از گرندپری اسپانیا را در یک سال اخیر به دست نیاورده بودم.

والتری بوتاس، دیگر راننده تیم مرسدس نیز درباره قرار دریافت در رده دوم گرندپری اسپانیا گفت: صادقانه بگویم بهترین روز من نبود و رقابت را در همان استارت از دست دادم، البته نمی خواهم کسی را مقصر جلوه دهم اما کلاچ ماشینم به طرز عجیبی کار می کرد. پس از تحت فشار قرار دریافت و آزادسازی منجر به ارتعاشاتی شد که تاکنون با آن روبرو نبودم. بدین خاطر آغاز آرامی در گرندپری اسپانیا داشتم اما پنجمین قهرمانی تیم مرسدس در فرمول یک بسیار مهم است و این نتایج در سرانجام فصل بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همیلتون: در فرمول یک تاریخ سازی کردیم، بوتاس: ماشینم ایراد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همیلتون: در فرمول یک تاریخ سازی کردیم، بوتاس: ماشینم ایراد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید