وضعیت مبهم موسوی و غفور برای بازی با ژاپن، معنوی نژاد بازی نمی کند

به گزارش نقد و بررسی سینما، پزشک تیم ملی والیبال گفت: نمی توانیم درباره وضعیت موسوی به صورت قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، شرایط او معین می شود.

وضعیت مبهم موسوی و غفور برای بازی با ژاپن، معنوی نژاد بازی نمی کند

به گزارش نقد و بررسی سینما و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت مصدومان ایران در لیگ ملت های 2019 گفت: در بازی آرژانتین چند مصدوم داشتیم. پای جواد معنوی نژاد روی پای محمد موسوی رفت و پیچ خوردگی پیش آمد که ابتدا مشکوک به ترک خوردگی بودیم اما امروز آزمایش های انجام شد و مشخص شد که شکستگی نداریم اما جواد دچار کشیدگی تاندون شده و بازی با ژاپن را از دست می دهد. ما تلاش می کنیم تا به دیدارهای ارومیه برسد.

او درباره وضعیت موسوی شرح داد: مصدومیت قدیمی مچ پای موسوی در یک حرکت دوباره تشدید شد و او تحت درمان قرار گرفته است. تا این لحظه نمی توانیم درباره او قطعی صحبت کنیم و در هنگام گرم کردن، وضعیت او مشخص می شود.

افروزی در سرانجام صحبت های خود گفت: پوریا فیاضی نیز مشکل جزئی داشت که برطرف شده و می تواند با تصمیم کادرفنی تیم را همراه کند. امیر غفور نیز در جریان ست چهارم دیدار با آرژانتین دچار اسپاسم کمر شدو تحت درمان قرار دارند اما شانس زیادی برای حضور در دیدار با ژاپن ندارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وضعیت مبهم موسوی و غفور برای بازی با ژاپن، معنوی نژاد بازی نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت مبهم موسوی و غفور برای بازی با ژاپن، معنوی نژاد بازی نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید