3 فرنگی کار ایران حریفانشان را شناختند، مصاف تاب با قهرمان دنیا و المپیک در مبارزه نخست

به گزارش نقد و بررسی سینما، قرعه کشی 3 وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا بعد از ظهر امروز (شنبه) در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار گردید.

3 فرنگی کار ایران حریفانشان را شناختند، مصاف تاب با قهرمان دنیا و المپیک در مبارزه نخست

به گزارش نقد و بررسی سینما، نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران به توضیح زیر است:

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول با اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و دنیا از کوبا کشتی می گیرد. وی در صورت پیروزی، با برنده دیدار اوزای از فرانسه و میهات از رومانی مبارزه خواهد نمود. فرانک استابلر از آلمان، آتاکان یوکسل از ترکیه، رسول چونایف از آذربایجان و ریو هانسو از کره جنوبی در گروه تاب هستند. در این وزن 41 نفر حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم که 39 کشتی گیر شرکت نموده اند، رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف زاخاری برگ از سوئد می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار ختسوریانی از گرجستان و عباس اف از آذربایجان خواهد رفت. دنیس کودلا دارنده مدال نقره دنیا و برنز المپیک از آلمان و ژان بلینیوک دارنده مدال طلای دنیا و نقره المپیک از اوکراین از کشتی گیران مطرح حاضر در گروه طاهری هستند.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با پیتر اوهلر از آلمان مبارزه می نماید که در صورت رجحان در این مسابقه در دور بعد به مصاف کریل میلوف دارنده مدال نقره دنیا از بلغارستان خواهد رفت. گابریل روسیلو کایند از کوبا، بالاژ کیس دارنده مدال های طلا و برنز دنیا از مجارستان، آرتور آلکسانیان، قهرمان المپیک و دنیا از ارمنستان در گروه ساروی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "3 فرنگی کار ایران حریفانشان را شناختند، مصاف تاب با قهرمان دنیا و المپیک در مبارزه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 فرنگی کار ایران حریفانشان را شناختند، مصاف تاب با قهرمان دنیا و المپیک در مبارزه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید